INSTYTUT CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 38/42
60-637 Poznań
tel./fax 061-848-7452
e-mail: ichtd@up.poznan.pl
 
 
Dyrektor Instytutu Chemicznej Technologii Drewna - prof. dr hab. Bartłomiej Mazela, prof. zw.
tel. 061 848 7452
e-mail:  bartlomiej.mazela@up.poznan.pl
 
Zastępca dyrektora - dr hab. Bogusława Waliszewska, prof nadzw.
tel. 061 848 7465
e-mail: bwaliszewska@up.poznan.pl
 
Sekretariat – mgr inż. Joanna Borowiak
tel./fax 061-848-7452
e-mail:ichtd@up.poznan.pl
 

INSTYTUT CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Stanowisko
mgr inż. Joanna Borowiak 61 848 7452 ichtd@up.poznan.pl sekretariat, starszy specjalista

ZAKŁAD CHEMII DREWNA I PRODUKTÓW LEŚNYCH

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Bogusława Waliszewska, prof. nadzw. 61 848 7465 bwaliszewska@up.poznan.pl
poniedziałek: 
09:00-10:00
piątek: 
09:00-10:00
dr hab. Magdalena Zborowska 61 848 7462 magdalena.zborowska@up.poznan.pl
wtorek: 
09:00-11:00
dr inż. Agata Stachowiak - Wencek 61 846 6847 agatas@up.poznan.pl
wtorek: 
11:00-13:00
mgr inż. Agnieszka Spek - Dźwigała 61 848 7467
mgr inż. Agnieszka Sieradzka 61 848 7467

ZAKŁAD CHEMICZNEGO PRZEROBU DREWNA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Beata Doczekalska, prof. nadzw. 61 848 7463 beatadoc@up.poznan.pl
poniedziałek: 
09:00-10:00
środa: 
09:00-10:00
dr hab. Adam Wójciak 061 848 7453 adak@up.poznan.pl
piątek: 
09:00-11:00
dr inż. Monika Bartkowiak 61 846 6845 monika.bartkowiak@up.poznan.pl
czwartek: 
11:00-13:00
mgr inż. Grażyna Orszulak 061 848 7454
mgr inż. Renata Wojech
Zbigniew Katolik 061 848 7454

Zakład Ochrony i Konserwacji Drewna

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. inż. Grzegorz Cofta 61 848 7535 gcofta@up.poznan.pl
środa: 
09:00-11:00
prof dr hab. inż. Bartłomiej Mazela 61 848 7452 bartlomiej.mazela@up.poznan.pl
poniedziałek: 
14:00-15:00
wtorek: 
14:00-15:00
dr Magdalena Broda 61 846 7459 mbroda@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:00-13:00
dr inż. Wojciech Grześkowiak 61 848 7464 wojblack@up.poznan.pl
środa: 
09:00-11:00
dr inż. Waldemar Perdoch 61 848 7460 waldemar.perdoch@up.poznan.pl
mgr Joanna Siuda 61 846 6753 joanna.siuda@up.poznan.pl
środa: 
11:00-13:00
mgr inż. Anna Szulc 61 848 6753 zoikd@up.poznan.pl
Subskrybuj RSS - INSTYTUT CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA